5 סיבות למה להכנס לאמזון דווקא עכשיו

אמזון, זירת המחסר עצומת המימדים הנה השוק האינטרנטי הגדול ביותר בעולם. אמזון מאפשרת תיווך נקי ופשוט בין מילארדי קונים, ולבין מיליוני סוחרים ובעלי חנויות קטנות ברחבי הגלובוס.
אמזון מעניקה הזדמנות לכל אדם באשר הוא לפתוח חנות אינטרנטית ולהתחיל לשווק ולמכור מוצרים לכל העולם, בין אם זהו עיסוקו העיקרי או רק "הכנסה צדדית" כדי להגדיל את הכנסותיו.

במרחק של שורת חיפוש אחת, ניתן למצוא כל מוצר בעולם, ממספר משווקים בלתי מוגבל, ובכך יכול הקונה ליצור השוואה בין ספקים, מוצרים ומחירים, ולהחליט מה מתאים עבורו ולבצע הזמנה ב-2 קליקים בלבד.

על אף שההקדמה מסכמת את הסיבות העיקריות למה כדאי להכנס לאמזון דווקא עכשיו, החלטנו לרכז עבורכם את הסיבות העיקריות:

1. זירת המסחר הגדולה בעולם – נכון להיום אמזון היא השוק הדיגיטלי הגדול ביותר בעולם, שהכניס 232.9 מיליארד דולר בשנת 2018. זאת לאחר גדילה של 30.9% בהכנסות מאשר 2017, בה הכניס 177.9 מיליארד דולר, וב-2016, הכניס 135.9 מיליארד דולר.

2. לכל אחד יש הזדמנות – גם אם אתה לא יצרן, זכיין של מותג בינלאומי גדול, גם לך יש הזדמנות לעשות כסף, ולפתח חנות משגשגת בג'ונגל האלקטרוני הזה שנקרא אמזון. כ- 50% מכלל המכירות באמזון, מגיע דווקא משווקי צד ג'! כאלו שרק מתווכים בין הסחורה, ולבין הקונה! כל מה שצריך זה רק ניהול טוב ושירות לקוחות מצוין. אה… וגם לדעת אילו מוצרים עשוים להצליח.

3. ישראל! מצטרפת לשוק הגדול בעולם – לאמזון 14 שווקים במדינות בעלות המוביות בעולם: ארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת, קנדה, יפן, הודו, איטליה, ספרד, מקסיקו, ברזיל, סין, אוסטרליה, סינגפור ועכשיו: גם בישראל! (המדינה ה-15!)

4. כמה סוחרים יש באמזון? – השגשוג הכביר של אמזון, הביא אותה לכמות אסטרונומית של מעל ל-5 מיליון חנויות אינטרנטיות, כלומר סוחרים בכל השווקים של אמזון, זו כמות יוצאת דופן! למעשה, כשצריך להזין כ-7 מיליארד רוכשים פוטנציאליים ברחבי העולם, צריך גם כמות מספקת של סוחרים!

5. למה אמזון ישראל ולמה דווקא עכשיו? אמזון נמצאת בשיא הפריחה שלה. למעשה, כל שנה היא שיא חדש עבור ענקית השווקים הזאת. והיום, יותר מכל זמן אחר – כדאי להצטרף לאמזון! היא פותחת את שעריה בישראל, והיא מתכוונת לכבוש את השוק כולו מבלי להתיר דבר למתחרים הזרים (aliexpress, ebay). ועתה, כאשר השוק האינטרנטי הזה עדיין חדש, אלפי סוחרים בישראל ממתינים שיפתחו השערים כדי להכניס את המוצרים שלהם לאמזון ישראל.

היו בין הראשונים להכנס לאמזון ישראל! כניסה ראשונה מבטיחה כמות גדולה של לקוחות פטונציאלים, שרק יכנסו לאתר כדי לבצע את "הספתח", הקניה הראשונה שלהם בזירת המסחר הגדולה בעולם, שפותחת את הסניף הראשון שלה בישראל.

אל תפספסו את ההזדמנות!

אנחנו ב-AMZ ישראל, בעלי ניסיון רב, הקמנו עשרות חנויות, אנו מנהלים מותגים רבים, ובחמש השנים האחרונות ניהלנו הכנסות של מיליוני דולרים.

השאירו פרטים בקליק, ונחזור אליכם בהקדם.

* כל הנתונים בכתבה מגיעים מאתר פידבקאקספרס.

מאמרים נוספים:

AMZ פיתוח מוצר

אתה! הרעיון הראשוני יש לך רעיון למוצר הבא שישגע את העולם? מגן מגהץ חדשני? חותך ירקות מיוחד? רעיון למשחק ילדים…
קרא עוד
תפריט