פיתוח מוצר ושיווקו באמזון

הדרך הבטוחה ביותר להצליח במכירות בעולם – היא לפתח מוצר מוצלח, ולשווק אותו במהירות האפשרית. יחד עם זאת, בשוק העולמי הקונבנציונלי, מהלך זה דורש תקציב עצום מימדים של מיליוני ואף מילארדי דולרים כדי להגיע לחשיפה עולמית רחבת היקף, באמצעות פרסום ברשתות המדיה המובילות כגון רדיו, טלויזיה, אינטרנט ושלטי חוצות. לצד ההשקעה בשטחי הפרסום – יש להשקיע בהפקות של וידאו, שדורשים משרדי פרסום ענקיים, צוותי קריאטיב וחשיבה, מעצבים גרפיים, מפיקים, במאים, עורכי וידאו ועוד.
כל זאת – עוד לפני שדיברנו על תהליך הפיתוח והמיתוג של המוצר.

אבל מה הקשר לאמזון?

אמזון, היא השוק האינטרנטי הגדול בעולם (לחצו כאן וקראו מאמר שכתבנו על כך). היא מחברת בין תרבויות צריכה ענקיות ברחבי העולם, ובפשטות: מאפשרת לכל סוחר להגיע לשווקים בעלי מיליארדי רוכשים פוטנציאליים שמשוטטים כל היום ברחבי הרשת ומחפשים את הדבר הבא שיעניק להם ריגוש. אם מדובר בכלי מטבח, פטנט מיוחד לשימוש בגינה, מצעים מיוחדים למיטה, תכשיטים, ביגוד ואופנה, ועד למכשירי ורכיבי אלקטרוניקה לשימוש כללי ועוד.
ישנם מאות קטגוריות ברחבי אמזון, ב-14 מדינות שונות – שבכולן השווקים משגשגים ומפיקים מעל ל-250 מיליארד דולר!!! (נכון לשנת 2018 – ב-2019 זה רק עולה וגואה.)

ברגע שמפתחים מוצר איכותי, בדרך נכונה ומוצלחת, כל מה שנותר הוא למדוד אותו באמצעות שימוש על ידי אנשים, בדיקה ושיפור המוצר. לאחר מכן – כשיש לנו מוצר איכותי ביד, אנו צריכים למתג אותו היטב ולהתחיל לשווק אותו. כמו שכתבתנו לעיל, השיווק הקונבנציונלי קשה מאד, ומצריך תקציבי ענק, ששמור רק למותגי ענק.

עדיין, כיצד זה מתקשר באמזון, ולמה דווקא אמזון?

אמזון, היא קרקע פוריה למוצרים ופטנטים חדשים. היא מאפשרת בעצם, בתקציב פחוּת במאות אחוזים להקים חנות אינטרנטית ולשווק את הפיתוח הייחודי ברחבי העולם כולו! באמזון אסטרטגיה נכונה, של תכנון החנות, הקמת הנכסים הדיגיטליים הרלוונטים, שיווק ממומן חכם, ומערך לוגיסטי משומן – המכירה באמזון מבטיחה שגשוג עבור כל בעל סחורה ברחבי העולם.

אז, יש לכם רעיון? אתם בדרך לפתח את המוצר הכובש הבא? זה בדיוק הזמן לפתוח חנות באמזון! התחילו כבר עכשיו להפיץ את המוצר ולהתחיל את המכירות שלכם למיליארדי רוכשים פוטנציאליים ברחבי הגלובוס.
זכרו: ניהול נכון של חנות באמזון, ומערך לוגיסטי משומן – מביא תוצאות מיידיות, ולטווח הארוך. הנתונים כאן – מוכיחים זאת.
אל תפספסו את ההזדמנות!

אנחנו ב-AMZ ישראל, בעלי ניסיון רב, הקמנו עשרות חנויות, אנו מנהלים מותגים רבים, ובחמש השנים האחרונות ניהלנו הכנסות של מיליוני דולרים.

השאירו פרטים בקליק, ונחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים:

AMZ פיתוח מוצר

אתה! הרעיון הראשוני יש לך רעיון למוצר הבא שישגע את העולם? מגן מגהץ חדשני? חותך ירקות מיוחד? רעיון למשחק ילדים…
קרא עוד
תפריט